Sięgnij po intensywny kolor, zapach i smak

Sprzedaż aromatów, baz do napojów, barwników spożywczych, oleorezyn przyprawowych i ekstraktów roślinnych oraz olejków eterycznych

Nasza oferta

Sprzedawane przez nas dodatki spożywcze są substancjami skoncentrowanymi dopuszczonymi do stosowania przez producentów artykułów spożywczych.

Dlaczego my?

Doświadczenie

Doświadczenie

Szybko i solidnie od ponad dwudziestu lat... Mamy doświadczenie w pracy z producentami. Wiele z oferowanych dodatków mamy w stałej sprzedaży na wywołanie telefoniczne bądź mailowe.

Asortyment

Asortyment

Spożywcze barwniki syntetyczne i naturalne, aromaty i bazy do napojów, ekstrakty roślinne, oleorezyny i olejki eteryczne. A ponadto również barwniki niespożywcze fluorescencyjne.

Długa lista klientów

Długa lista klientów

Nasi klienci to duże, średnie i małe firmy branży spożywczej i napojowej a ponadto kosmetyczne, farmaceutyczne oraz innych branż. Wielu z nich kupuje u nas od wielu lat!!!

Zaopatrujemy producentów w wysokiej jakości dodatki odpowiedzialne za kolor, zapach i smak gotowych produktów spożywczych i napojów... kupują u nas również producenci z innych branż... mamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy z producentami i bogaty asortyment... na naszej liście klientów są duże, średnie i małe firmy, które zaopatrują się u nas od wielu lat.

Skontaktuj się z nami

Zostaw nam wiadomość a wrócimy do Ciebie z indywidualną ofertą.

Prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności oraz ochrony danych osobowych. Korzystając z formularza kontaktowego zgadzasz się na przechowywanie podanych przez Ciebie danych w bazie danych firmy Dobopack Trading sp. z o.o. z siedzibą przy Ludwika Rydygiera 8, 01-793 Warszawa oraz na serwerze poczty elektronicznej serwisu nazwa.pl, gdzie przechowywana jest korespondencja email.

Wiadomość wysłana!