Barwniki fluorescencyjne niespożywcze

Barwniki fluorescencyjne niespożywcze

Jest to specyficzny rodzaj barwników, posiadają wyjątkowo intensywną i wysoce kontrastową barwę w świetle naturalnym i w świetle emitowanym przez standardowe źródła światła sztucznego. Po oświetleniu artykułu z domieszką barwnika fluorescencyjnego światłem UV odbija on promienie, co powoduje zmianę barwy i intensywności barwy oświetlanego przedmiotu. Efekt ustaje natychmiast po wyłączeniu źródła światła UV. Posiadamy produkty z tej kategorii w wielu wariantach kolorystycznych, różnią się także formą aplikacji preparatu.

Zastosowanie barwników fluorescencyjnych

Barwniki fluorescencyjne, które polecamy naszym klientom, wykorzystuje się w wielu branżach, tak naprawdę możliwości ich użycia ogranicza jedynie wyobraźnia. Znajdują szerokie zastosowanie w branży motoryzacyjnej, budowlanej, drogowej, wnętrzarskiej. Wykorzystuje się je także do produkcji różnego rodzaju reklam i dekoracji, są doskonałym dodatkiem do farb, lakierów czy żywicy epoksydowej. Można je nawet efektywnie stosować w stolarstwie, pracach plastycznych i jako atrakcyjny dodatek do scenografii artystycznych.

Zachęcamy do zakupów oferowanych przez nas artykułów, znajdą Państwo u nas nie tylko barwniki fluorescencyjne. W naszym asortymencie posiadamy wiele odmian barwników spożywczych używanych głównie w branży spożywczej, kosmetycznej oraz farmakologicznej. Z przyjemnością odpowiemy na pojawiające się pytania związanych z produktami i ich aplikacją.

Ta witryna używa plików cookies w celach statystycznych.