Aromaty spożywcze

Jesteśmy dystrybutorem aromatów renomowanej austriackiej firmy Akras. Chętnie przygotujemy ofertę w odpowiedzi na konkretne zapytanie klienta, gdyż ta nieustannie się rozszerza. Specjalnością Akrasu są aromaty i bazy do napojów, jednak oferta obejmuje pełną paletę możliwości - aromaty do specjalistycznych zastosowań - zarówno syntetyczne jak i naturalne.

Naturalne aromaty spożywcze

Nasze aromaty stanowią kwintesencję doskonałego smaku i są źródłem przyjemności kulinarnych, poprawiają walory smakowe i intensyfikują zapach pieczywa, wyrobów cukierniczych, wędlin czy napojów. Chcemy, aby klient otrzymał od nas produkt, który przewyższy jego oczekiwania, dlatego przestrzegamy najwyższych standardów. Naturalne aromaty spożywcze pozwalają przywrócić zapach i smak utracony podczas procesów przetwarzania i niejednokrotnie obniżają koszty produkcji żywności.

Staramy się elastycznie podchodzić nawet do minimalnych zamówień i chętnie je realizujemy. Dobór odpowiednich aromatów jest zawsze dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego klienta, a realizacja zamówienia jest sprawna i szybka. O zadowolenie naszych klientów dba wyspecjalizowana i doświadczona kadra pracownicza.

Czym kierują się konsumenci?

Coraz częściej konsumenci zachowują się bardzo świadomie, przy wyborze produktów spożywczych opierając się na ich składzie, jednak w dalszym ciągu to pierwsze wrażenie i wygląd w dużej mierze decyduje o tym, czy artykuł spożywczy znajdzie się w koszyku, czy zostanie na półce. Aromaty naturalne spożywcze są stosowane od wielu lat i nie da się ukryć, że mają duży wpływ na decyzję konsumenta podczas zakupu konkretnego produktu. Ich zadaniem jest potęgowanie doznań sensorycznych, tak aby produkt zachwycał idealnym smakiem i zapachem. Oferowane przez nas aromaty zostały stworzone w oparciu najwyższej jakości naturalne składniki, posiadamy także dodatki aromatyzujące przeznaczone do pieczenia . Aby sprostać stale rosnącym wymaganiom konsumenta, nasi dostawcy nieustannie udoskonalają receptury, tak aby gotowe produkty zawsze kusiły nieprzeciętnym wyglądem, soczystymi kolorami oraz wspaniałym zapachem.

Ta witryna używa plików cookies w celach statystycznych.